Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.

Negatiivne testitulemus  tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Raamatukogusuvi

Õige pea on käes suvine lühendatud lahtiolekuaeg, mis kestab 21. juunist – 22. augustini. Keskkogu ja kõik neli harukogu on avatud E – R 10.00 – 18.00, L ja P suletud. Lubja tn laenutuspunkt on avatud T ja N 14.00 – 18.00 ( alates 28. juunist).
Suvekuudel tuleb raamatukogu mitmel puhul nelja seina vahelt välja.


Juulis oodatakse annelinlasi aega veetma Annelinna harukogu välilugemissaali, mis asub raamatukogu ees paiknevas aias ja on avatud argipäeviti 5. – 30. juulini. Välilugemissaalist leiab värske perioodika, suvemaleva noored korraldavad mänge, võistlusi ja muudki põnevat.
Sellelgi suvel leiab linnaraamatukogu Autovabaduse puiesteelt. Iga argipäeva hommikul ootab tartlasi puiesteel värske perioodika. Teisipäeviti ja neljapäeviti enne lõunat kutsutakse huvilisi erinevatesse töötubadesse, nagu 3D pliiatsitega joonistamine, paberist meisterdamine, õmblemine jms. Raamatukoguhoidjatel on kaasas ka laua- ja nuputamismänge.
Kirjandushuvilised leiavad juuli lõpus ja augusti algul raamatukogu panustamas Magasini Tänava Suvila tegemistesse luuleõhtute ja kirjanduslike kohtumiste raames.
Täpsem teave ilmub raamatukogu kodulehele www.luts.ee

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee