Skip to content
Vaegnägijale

Ringid

kastanjetid

Raamatukogus toimuvad järgmised ringid:

 

Loovring täiskasvanutele 

Annelinna harukogu
Huvilised on oodatud tutvuma paberikunsti imelise maailmaga. Ring koguneb kolmapäeviti, liituda saab endale sobival ajal. Ühe korra materjali tasu 12 eurot. Juhendaja Marge Laius. 
Registreerimine: paberistuudio.info@gmail.com või annelinn@luts.ee

 

Kunstiring

Karlova-Ropka harukogu
Kolmapäeviti kell 12.00-13.30 toimub kunstiring, mida juhendab kunstnik Marika Maramaa. Akvarell, pastell, akrüül, pliiats, vaikelust ja loodusvaatest portreeni. Ring on kõigile huvilistele tasuta. 
Kontakt tel 730 8473

 

Loovkirjutamine noortele
Karlova-Ropka harukogu
Alates 14. märtsist igal teisipäeval kell 16:00

Plaanis on kirjutada lugusid, leida inspiratsiooni pakkuvaid vahendeid, uurida tekstiloome võimalusi ja tööriistu, vaadata üle, mida kirjanikud on kirjutamisest arvanud, jagada mõnusamaid lugemiskogemusi ning palju muud, mis kõik on loovkirjutamisega mingil moel seotud. 
Juhendaja on ulmekirjanik Mairi Laurik. Kontakt tel 730 8473

 

Nutihommikud

Tammelinna harukogu
Iga kuu viimasel neljapäeval toimub raamatukogus kell 10.00-11.45 "Nutihommik". 
Nutihommiku eesmärgiks on pakkuda kogukonna liikmetele huvitavat enesearendamis- ja suhtlemisvõimalust kodu lähedal. Nutihommikule on oodatud inimesed, kellel on olemas juba kindlad küsimused oma seadme kohta või soov saada enesekindlamaks seadme kasutajaks. Kaasa palume võtta oma sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti. Liituda saab igal ajal ja osalemine on tasuta. Nutihommiku viib läbi täiskasvanute koolitaja Veiko Hani. Info tel 746 1035, registreeruda saab raamatukogus, meili teel tammelinn@luts.ee või aadressil https://bit.ly/tammetõk

 

Laste ja noorte kunstiring

Tammelinna harukogu
Ring hakkab koos käima kolmapäeviti kell 15:30-16:30. Kunstiringis maalitakse, joonistatakse, meisterdatakse ja tehakse muudki põnevat. Oodatud on kõik huvilised, kes hindavad isikupära ja loomingulist vabadust. Liituda saab igal ajal ja osalemine on tasuta. Ringi juhendab Jane Ala. Kontakt tel 746 1035.

 

Ukraina lugemisklubi 6-12-aastastele lastele
Peamaja laste- ja noorteosakonnas
Loetakse ukrainakeelset kirjandust. Laupäeviti kell 12:00.
Info Facebooki lehel https://www.facebook.com/kolo.tartu

 

Linnaraamatukogu noortekohvik

Raamatukogu peamaja

Toimub kord kuus ja arutleme noorteraamatute ja -filmide üle.

Osalemissoovist palume anda märku meiliaadressil irina.moldre@luts.ee.