Skip to content
Vaegnägijale

Annelinna harukogu

annelinna raamatukogu, raamatukogu kaunase pst

Aadress: Kaunase pst 23

 

Lahtiolekuajad alates 02.01.2024:
E-R 10-19,
L 10-16,
P suletud

Annelinna harukogu peauks

Kontakt:
tel 746 1043 (juhataja Virve Eomäe)
tel 746 1040 (kojulaenutus)
tel 746 1041 (lasteosakond)
tel 746 1042 (teabekirjandus, II korrus)
tel 746 1044 (ilukirjandus, II korrus)
E-mail: annelinn@luts.ee

 

Vaata Annelinna harukogu ürituste kalendrit, üleval on näitus.

 

Asukoht ja transport
Autoga - parkla on maja kõrval.
Bussiga - lähim bussipeatus "Annelinna Gümnaasium" asub Kaunase puiesteel. Kalda tee suunas sõidavad bussid nr 2, 5, 9, 10, 13 (aegade vaatamiseks kliki Annelinna Gümnaasium) ja Jaama tänava suunas bussid 2, 5, 9A, 10, 13 (aegade vaatamiseks kliki Annelinna Gümnaasium).

Rattaringlus - raamatukogu ees Kaunase puiesteel asub rattaringluse parkla (ID 06, Annelinna Gümnaasium), vaata rataste saadavust.

 

Ligipääsetavus
Raamatukokku pääseb ratastoolis lugeja mööda kaldteed. Raamatukogus on lift ja inva-WC.

 

Tegevustuba
Lugejatel on võimalik kasutada õmblusmasinat ja overlok-masinat. Vajalik eelnev broneering, telefon 746 1040 või e-mail annelinn@luts.ee. Kasutamise aeg on kaks tundi ja kasutamine on tasuta. Maksta tuleb vaid raamatukogu poolt pakutavate kulumaterjalide eest. 
Annelinna raamatukogus on võimalik kasutada Wacom Cintiq 27QHD graafikatahvlit ja vastavat tarkvara (SketchBook, CorelPainter, CorelDraw, Sculptris). Eelregistreerimine annelinn@luts.ee tel 746 1044

 

Loovring täiskasvanutele. Huvilised on oodatud tutvuma paberikunsti imelise maailmaga. Ring koguneb kord kuus kolmapäeviti, liituda saab endale sobival ajal. Ühe korra materjali tasu 12 eurot. Juhendaja Marge Laius. 
Registreerimine: paberistuudio.info@gmail.com või annelinn@luts.ee

 

Individuaalsed digikoolitused. Teisipäeviti kell 10 ja 11. Eelregistreerida saab infoletis. Soovijal palume täpsustada ka teemat, millest ta rohkem teada soovib. Tel 746 1040


Annelinnas noortele - mängud
Proovida saab mängukonsoole Playstation 4 ja Playstation 4 Pro. Mängima pääseb õpilaspileti või lugejapileti ette näitamisel.
Laenutada ja kohapeal mängida saab lauamänge, nt. Vereimejate kants, Sõbralik kaaslane, Eesti jalgpall, Baila Afterparty, Lotte loto, Matk mööda tuletorne jpt.

 

Koduteenindus Annelinnas
Mõeldud inimesele, kes ei saa tervislikel põhjustel raamatukokku tulla. Teenusega liitumiseks võtke ühendust koduteeninduse töötajaga 5302 1202 (Nadežda) või 736 1386 või kirjutage meilile koduteenindus@luts.ee. Teenusega liitunuid külastab raamatukoguhoidja kord kuus neljapäeviti.

 

Ekskursioonid ja koolitused
Harukogu pakub ekskursioone, individuaal– ja rühmakoolitusi lugejatele, õpetajatele, gümnaasiumi- ja põhikooliklassidele ning lasteaiarühmadele. Koolituse sisu ja aeg lepitakse kokku raamatukoguhoidjaga.
Koolitustele ja ekskursioonidele tuleb eelnevalt registreeruda. Eelregistreerimise käigus täpsustatakse Teie koolitusvajadus, huvid ja soovitav tulemus. Ekskursiooni puhul selle toimumisaeg ja sisu. Ekskursioonide ja raamatukogutundide kohta saab infot telefonil 746 1041 või meili teel annelinn@luts.ee

 

Tasulised teenused 


Siit leiate tasuliste teenuste hinnakirja

  • auditooriumi (kuni 40 inimest) rentimine, tingimused leiate siit
  • paljundus ja printimine
  • skaneerimine ja meilile saatmine
  • internetitoa arvuti kasutamine