Deprecated: openlog(): Passing null to parameter #3 ($facility) of type int is deprecated in D:\Server\Veebid\Drupal\web\core\modules\syslog\src\Logger\SysLog.php on line 56
Uudised | Tartu Linnaraamatukogu Skip to content
Vaegnägijale

Uudised

2023 märtsikuu sündmused

Külla tulevad Veljo Runnel, Jaak Roosaare, Heinike Heinsoo. Kavas on raamatuesitlus, kirjandus- ja keelekohvikud, seemneraamatukogu loeng ja noorte luuleprõmm.

Tartu Linnaraamatukogus tunnustati kolleege

Eelmisel nädalal toimunud linnaraamatukogu töötajate koolituspäeval vaadati veelkord tagasi möödunud aastale ja jagati tunnustust kõige tublimatele. Eelnevalt läbiviidud küsitluse põhjal tõsteti esile aasta sündmus ja aasta tegu raamatukogus.

2023 veebruarikuu sündmused

Kirjandusõhtud Martin Alguse ja Tiia Toometiga, maalinäituse avamine, kontsert, keelekohvikud, aiandusloeng, raamatuesitlused, noorte kirjanduskohvik

Tartu Linnaraamatukogu 2022. aasta arvudes

Tartu Linnaraamatukogu külastas möödunud aastal iga päev umbes 1500 inimest, iga tartlase kohta tehti 10 laenutust ning iga lugeja kohta kogunes keskmiselt 27 laenutust. Raamatukogu teenuseid kasutas aasta jooksul üle 30 000 lugeja, koduteenindust osutati 65 lugejale. Raamatukogu noorim lugeja on sündinud 2020. aastal ja vanim 1925. aastal.

Koroonaviiruse seire reoveest teadlase pilgu läbi

31. jaanuaril kell 17.30 algab Tartu Linnaraamatukogu saalis kohtumisõhtu Tartu Ülikooli molekulaarökoloogia teaduri Peeter Laasiga, kes selgitab huvilistele koroonaviiruse reoveeuuringu köögipoolt ning tutvustab reoveeseire uuringute teisi kasutusvaldkondi.

Jaanuaris alustame raamatukogus kahe uue sündmuste sarjaga

18. jaanuaril räägib Annelinna raamatukogus oma sünnimaast Palestiinast tartlane Jameela Prits ja 19. jaanuaril toimub keskkogus teemaõhtu „Joogast mitme nurga pealt“, mille külaline on biokeemik ja joogatreener Erki Enkvist. Nädal hiljem, 26. jaanuaril on Karlova-Ropka raamatukogus külas orienteeruja ja treener Kenny Kikas.

2023 jaanuarikuu sündmused raamatukogus

Jaanuaris on kavas raamatuesitlused, kirjandus- ja keelekohvikud, näituste avamised ning alguse saab liikumisaasta kohtumisõhtute sari, mille esimesed külalised on joogatreener Erki Enkvist ja orienteeruja Kenny Kivikas.