Skip to content
Vaegnägijale

Pikem järjekord

Head lugejad! Seoses suurenenud nõudlusega on targa kapi tellimuste kättesaamise aeg ajutiselt pikem. Küsimuste puhul palume pöörduda ajakirjanduse saali või helistada 7361 380.

Lahtiolekuajad muutusid

Uued lahtiolekuajad: keskkogu E-R 10-20, L 10-16, aga vana raamatu saal E-R 10-18 ja LP suletud. Harukogud E-R 10-19, L 10-16, erandina Ilmatsalu harukogu E-R 10-18 ja LP suletud.

 

Otsi sündmusi

Remont keskkogu peatrepikojas

Hea külastaja! Peatrepikojast pääseb endiselt osakondadesse ja saali, samuti jääb lift remondi ajaks tööle. Võimalikest lühiajalistest ümberkorraldustest anname eraldi teada. Palume vabandust remondist tingitud ebamugavuste pärast!

Märtsikuu sündmused raamatukogus

Märtsis on meil külas Mart Juur, Mart Kuldkepp ja Ene Sepp. Emakeelepäeval räägivad oma loomingust, keelest ja kirjandusest Justin Petrone ja Carolina Pihelgas. Muusikat teeb ansambel „Hääled”. Toimuvad keele- ja kirjanduskohvikud ning seemneraamatukogus räägime kompostimisest. Lisaks toimuvad veel mitmed muud avastamist väärt sündmused.

Linnaraamatukogus on välja pandud kunstipärased postisaadetised

Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonna galeriis on 15. märtsini välja pandud Tampere disaini-, kunsti- ja käsitööühenduse Modus posti teel saadetavad kunstiteosed. Näitusel „Taaskasutav ja -disainiv Mail Art“ eksponeeritud kunstiteosed on valminud nahast, taaskasutatud teksakangast, tikkimisniidist, villast, vanadest Soome müntidest ja hirvekarvadest.