Skip to content
Vaegnägijale

Pikem järjekord

Head lugejad! Seoses suurenenud nõudlusega on targa kapi tellimuste kättesaamise aeg ajutiselt pikem. Küsimuste puhul palume pöörduda ajakirjanduse saali või helistada 7361 380.

Raamatukogu Vabariigi aastapäeval

Raamatukogu on avatud 23. veebruaril kuni kella 17ni. 24. veebruaril on raamatukogu suletud.

Lahtiolekuajad muutusid

Uued lahtiolekuajad: keskkogu E-R 10-20, L 10-16, aga vana raamatu saal E-R 10-18 ja LP suletud. Harukogud E-R 10-19, L 10-16, erandina Ilmatsalu harukogu E-R 10-18 ja LP suletud.

 

Otsi sündmusi

Remont keskkogu peatrepikojas

Hea külastaja! Peatrepikojast pääseb endiselt osakondadesse ja saali, samuti jääb lift remondi ajaks tööle. Võimalikest lühiajalistest ümberkorraldustest anname eraldi teada. Palume vabandust remondist tingitud ebamugavuste pärast!

Linnaraamatukogus on välja pandud kunstipärased postisaadetised

Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonna galeriis on 15. märtsini välja pandud Tampere disaini-, kunsti- ja käsitööühenduse Modus posti teel saadetavad kunstiteosed. Näitusel „Taaskasutav ja -disainiv Mail Art“ eksponeeritud kunstiteosed on valminud nahast, taaskasutatud teksakangast, tikkimisniidist, villast, vanadest Soome müntidest ja hirvekarvadest.

Tartu Linnaraamatukogus tunnustati kolleege

Eelmisel nädalal toimunud linnaraamatukogu töötajate koolituspäeval vaadati veelkord tagasi möödunud aastale ja jagati tunnustust kõige tublimatele. Eelnevalt läbiviidud küsitluse põhjal tõsteti esile aasta sündmus ja aasta tegu raamatukogus.