Registreeru lugejaks vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Kui ID-kaardi sertifikaadid on uuendamata, saab Minu ESTERisse sisse logida sisestades kasutajatunnuseks isikukoodi. Kui salasõna on  ununenud, saab uuenduse tellida oma e-mailile.

Erivajadustega lugeja

KODUTEENINDUS

Kord kuus, kolmapäeviti, sõidab meie raamatukogubuss Tartu linnas ja toimetab koduteenindusega liitunud lugejatele kätte raamatud ning ajakirjad. Teenus on tasuta.

KELLELE? Neile tartlastele, kelle jaoks raamatukogu külastamine on ajutiselt või alaliselt tervislikel põhjustel raskendatud.

MILLEST ALUSTADA? Helistage numbril 5302 1202 või 736 1386 või saatke meil aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Palun võtke meiega ühendust ja me saame teid, teie lähedasi või naabreid aidata.

 

RATASTOOLIS LUGEJA

Kuidas pääseb ratastoolis lugeja raamatukokku?

Tartu Linnaraamatukogu (Kompanii 3/5) Tel 736 1380
Ratastoolis liikujale on ligipääsetav kogu maja. Majas on lift. Erialasaali ja tehnikakirjanduse osakonda viivad kaldteed. Invatualett asub II ja III korrusel. Tasuline parkimisplats on maja taga (Vabaduse pst ääres).

Annelinna raamatukogu (Kaunase pst 23) Tel 746 1040
Ratastoolis liikujale on ligipääsetav kogu maja, aga kaldtee välisukse juures on suhteliselt järsk ja ukse avamine nõuab veidi jõudu. Hoones on olemas invatualett, II korrusele pääseb liftiga. Auto saab parkida maja ees sissepääsu juures.

Tammelinna raamatukogu (Suur kaar 56) Tel 746 1035
Ratastooliga pääseb raamatukogu I korrusele, välisukse juures on kaldtee. Raamatukogus on olemas invatualett. I korrusel asub perioodika, lastekirjandus ja internetipunkt. Täiskasvanute ja noortekirjandus asub II korrusel – soovitud raamatud toob lugejale raamatukoguhoidja. Auto saab parkida raamatukogu ette.

Karlova-Ropka raamatukogu (Tehase 16 (Sisustus-e-kaubamaja)) Tel 730 8472
Raamatukogu asub II ja III korrusel. Ratastoolis liikuja pääseb II korrusel asuvasse lugemissaali I korruselt liftiga. II korrusel asub teatmefond, perioodika ja internetipunkt. Kirjandus koju laenutamiseks asub III korrusel – soovitud raamatud toob lugejale raamatukoguhoidja. Auto saab parkida II korruse parklasse ja sealt pääseb lifti kasutamata raamatukogu II korruse saali.

 

 LÕUNA-EESTI PIMEDATE ÜHING

Kas ja kuidas saab laenutada Tartu Linnaraamatukogu kataloogis olevaid Lõuna-Eesti Pimedate Ühingu audioraamatuid?

Lõuna-Eesti Pimedate Ühingu raamatuid laenutatakse Lõuna-Eesti Pimedate Ühingu raamatukogus, aadressil Ringtee 1, eelistatavalt ühingu liikmetele (aga ka teistele nägemispuudega või mõne muu tavakirjas teksti lugemist takistava puudega inimestele).

Kontaktinfo: Lõuna-Eesti Pimedate Ühing esinaine Eva Kirillova
Ringtee 1, 51013 Tartu
Tel 7 362 349
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koduleht: web.zone.ee/lepy

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee