Skip to content
Vaegnägijale

Eesti mehe tervisest tuleb rääkima androloog Paul Korrovits

Läheneva isadepäeva eel, 9. novembril kell 17.30  kutsub Tartu Linnaraamatukogu huvilisi raamatukogu saali teemaõhtule „Eesti mehe tervis: müüdid ja tegelikkus“. Teema harutab lahti androloog dr Paul Korrovits Tartu Ülikooli Kliinikumist. II korrusel saab vaadata raamatunäitust "Mees muutuvas ajas".

Raamatukogu II korruse näituseruumis on alates oktoobri keskpaigast väljas raamatunäitus „Mees muutuvas ajas“, mis kutsub kaasa mõtlema meeste rolli muutumisele ajas ning ühiskonna nõudmistest tingitud probleemidele.

 

Näitusel tutvustatav kirjandus aitab leida vastuseid tervele reale küsimustele.  Milline on mehe roll tänapäeva ühiskonnas? Millised terviseprobleemid teda kimbutavad? Millisel moel ta oma eluraskustele vastu astub? Mis teeb teda õnnelikuks? Välja on pandud raamatuid isa rollist ja meheks kasvamisest, meeste hobidest ja rõivastusest.

 

Näituse koostas raamatukoguhoidja Klaari Tamm ja seda saab vaadata veel nädala lõpuni, 11. novembrini raamatukogu lahtiolekuaegadel E -R 9 -20, L 10 -16.

 

Täiendav info tel 736 1392 (Klaari Tamm)