Skip to content
Vaegnägijale

Muudatus laenutusreeglites

Alates 1. oktoobrist kehtivad ühesugused laenutusreeglid. Laenutähtaja ületamisel hakatakse 21 päevaks laenutatud trükiste puhul viivistasu küsima ka üle 65-aastastelt kasutajatelt. Loe edasi

Tõrked Minu ESTERisse logimisel

Hiljuti uuendati Minu ESTERisse sisselogimise tehnilist poolt. Kui teil on tõrkeid Minu ESTERisse logimisel... Loe edasi siit

Otsi sündmusi

Raamatukogus on avatud maalikunstnik Anna Litvinova näitus

Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonna galeriis saab vaadata Anna Litvinova näitust „Hetkede võlu“. Kunstnik on välja pannud reisimuljete jäädvustusi pliiatsi ja pintsliga maailma eri paigust, sealhulgas Tartust, Pariisist, Egiptusest.

Linnaraamatukogu vanim harukogu tähistab sünnipäeva

29. novembril tähistab Tartu Linnaraamatukogu Karlova-Ropka harukogu oma 95. sünnipäeva meeleoluka salongiõhtuga „Unustuse jõel“. Kell 17 toimuvale sünnipäevaüritusele ja kell 18 algavale muusikaõhtule on oodatud raamatukogu lugejad, koostööpartnerid ja nii endised kui ka praegused kolleegid.

Õigusapteek

29. novembril kell 11.00 – 15.00 on IV korruse saalis avatud Õigusapteek. Eesti Juristide Liit ja Tartu Linnavalitsus kutsuvad tasuta õiguskonsultatsioonidele.  Nõustamine toimub elava järjekorra alusel, kuid võimalik on ka eelregistreerimine +372 515 4467 või helina.itter@gmail.com. Märksõnaks lisada Õigusapteek, seejärel kirjutada eesnimi ja teema, milles õigusabi soovitakse (perekonnaõigus, pärimisõigus, notariaalsed tehingud, võlaõiguslikud vaidlused jne).