Joomla 3.5 by Best Hosting

Kirjanduskohvik 2017

2017 

Detsember: Hermann Hesse "Demian".

November: 16. novembril, jutuks on Ulla-Lena Lundbergi "Jää". Kohviku viib läbi Margit Oja.

Oktoober: 26. oktoobril kell 16 ja jutuks on Marju Kõivupuu "Loomad eestlaste elus ja folklooris", külas on folklorist Liisa Vesik.

September: Toimub neljapäeval, 28. septembril kell 16:00 I korruse kohvikuruumis, vaatluse all on David Karapetjani raamat „Vladimir Võssotski: mälestusi“, kohviku viib läbi Meery Salu.

Mai: Maikuu kirjanduskohvik toimub 25. mail kell 16 kohvikuruumis I korrusel. Igaüks saab rääkida oma lemmikraamatutest või viimasest lugemiselamusest. Millistest raamatutest juttu oli, saab teada siit.

Aprill: 27. aprillil algusega kell 16 on kirjanduskohviku teemaks Donna Tartti "Ohakalind". Külas on kirjanduskriitik Johanna Ross, kohviku viib läbi Tiina Sulg.

Märts: Märtsi kirjanduskohvik toimub teisipäeval, 28. märtsil algusega kell 16. Arutluse all on Alice Munro "Kallis elu", külas on tõlkija Ilme Rääk, vestlust juhib Helgi Kilp.

Veebruar: Veebruari kirjanduskohvik toimub esmaspäeval, 6. märtsil algusega kell 16. Vaatluse all on A. H. Tammsaare romaani “Tõde ja õigus” IV osa, kirjanduskohviku külaline on Tallinna Kirjanduskeskuse direktor, kirjandusteadlane Maarja Vaino, vestlust juhib Katrin Raid

Jaanuar: 26. jaanuaril kell 16.00 Linnaraamatukogu kohvikuruumis I korrusel (Kompanii 3/5) Valerie Fritsch "Winteri aed", külas on tõlkija Terje Loogus, vestlust juhib Linda Jahilo. Raamatust saab pikemalt lugeda siin ja siin.