Suvelugemise väljakutse 2019

Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonnal kutsub lapsi osalema  „Suvelugemise väljakutses 2019”.

Väljakutse annab palju vabadust leida lugejal just talle sobivad raamatud. Lugemispassis on antud üheksa teemat, mille hulgast tuleb valida viis teemat ning igast teemast omakorda üks raamat ning täita nende kohta tööleht.

Teemad on: krimilugu, loomajutud, luuleraamat, muinasjutt, naljaraamat, teadusraamat, õudusjutud, Tartu Lapsepõlve auhinna nominent, Hea Lasteraamat ja Hea Noorteraamat. Raamatukogus pannakse raamatud välja teemade kaupa.

Kõige rohkem meeldinud raamatu kohta on tarvis kirjutada raamatusoovitus, mille avaldame Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noortelehel rubriigis Lugemiselamus.

Täidetud lugemispasse ootame Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonda (Kompanii 3/5) 24. augustiks.

Kõik väljakutses osalejad on oodatud lõpupeole, 7.septembril kell 12.00 Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonda!

Kindlasti jagame tublidele lugejatele auhindu!

Lugemispasse on võimalik saada Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonnast (Kompanii 3/5). Samuti on võimalik lugemispasse A3 formaadis ise välja printida siit.

Lisainfo. tel: 736 1390, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Head lugemisisu soovides!