Näitus: Nässu ja lumekruubid

Tartu linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonnas saab näha näitust "NÄSSU JA LUMEKRUUBID".

Näitusel on välja pandud mänguasjad ja pisiesemed, mida kasutati Tartu Mänguasjamuuseumi sel aastal välja antud lasteraamatu "Nässu ja lumekruubid" fotolavastuste juures. Kui näitusel olevad asjad ning avatud raamatutest näha olevad pildid sulle meeltmööda on, saad kohe minna mõnusalt raamatukogutöötaja juurde ja endale ka lumekruupide raamatut laenuks paluda.

Ah et millest selles raamatus räägitakse? Nässu lugude teises raamatus tuleb mänguasjamuuseumis elava sinisilmse karu pähe mõte hakata kirjanikuks. Tema heal sõbral Lillekäpal tuleb aga mõte, et miks ei võiks Nässu hakata hoopis ehitajaks, müüjaks, pagariks või kunstnikuks. Ameteid on ju nii palju ja võibolla saaks Nässust sedasi katsetades koguni maailma ainus telliskividele luuletusi kirjutav ehitaja või siis pirukaid kokku õmblev pagar.

Tartu Linnaraamatukogu asub Tartu vanalinnas aadressil Kompanii 3/5. Näitust saab näha raamatukogu lahtiolekuaegadel esmaspäevast reedeni kella 09.00.-20.00 ja laupäeviti kella 10.00.-16.00. Pühapäeviti on raamatukogu suletud.