Alates 30.märtsist 2020 pakume taas võimalust tellida meie seemneraamatukogu seemneid otse postiga koju. Tõsi küll, seemnete tellimine maksab 2 euro, just nii palju kui lihtmaksikirja hind. 

Üldiselt kaaluvad seemned vähe, erandiks on oa- ja herne seemned, mis on mõnevõrra kaalukamad. Kui kaal ületab lihtmaksikirjaga saatmise mahtu, võtame sinuga ühendust ja lepime kokku mitme kirjaga seemneid saata. 

 Kui sa pole veel Tartu Linnaraamatukogu lugeja, siis mine aadressile ester.ee, vali Tartu Linnaraamatukogu ja registreeri end ID-kaardiga lugejaks. Aadressi märkimisel ole palun täpne, et kiri õigesse kohta jõuaks. Sihtnumbri e. postiindeksi lisamine on teretulnud, siis ei pea meie seda otsima hakkama.
Nüüd otsi kataloogist välja sind huvitavad seemned. Kui sa ei tea täpselt, mida sa tahta võiksid, kasuta otsingus märksõna "Tartu seemneraamatukogu". 

Kui oled leidnud sind huvitava taime seemned, telli need ära. Kättesaamise kohaks vali mistahes pakiautomaat

NB! Lisainfo kasti kirjuta: "seemneraamatukogu, palun saata kirjaga"

Meie otsime tellitud seemned välja, laenutame sinu nimele, paneme ümbrikusse, lisame sinu aadressi ja paneme posti. Lugejakirjesse lisame kirja maksumuse 2 €. Selle summa saad tasuda ülekandega raamatukogu arvele. Arvet tasudes lisa makse nimetusele oma isikukood, et me saaksime laekunud summa just sinu lugejakirjes makstuks lugeda. 

Makse saajaks märkige: Tartu Linnavalitsus
Arveldusarve number: a/a EE621010102000178008
Makse viitenumber: 24109226000004 (kindlasti lisada!)
Selgitus: isikukood 

Ole terve!
Sinu seemneraamatukogu