Raamatukogutunnid

Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakond ootab ka alanud aastal külla teadmishimulisi lapsi ja nende õpetajaid. Teadaolevalt on alanud aasta kuulutatud digikultuuri ja ka rahvajutu aastaks ning sel puhul pakume välja valiku teemasid:

1. Külaskäik oma linna avalikku raamatukokku. Noore lugeja õigused ja kohustused. Lapsed saavad vormistada ennast lugejaks. Kaasas peaks olema õpilaspilet. Meenutame, et toiming on lapsele tasuta. 1 – 2 klass Seoses Tartu olemisega UNESCO kirjanduslinn on endiselt päevakorras kõigi linna I klassi õpilaste registreerimine lugejateks, et anda õpilastele võimalus kasutada suurema koguga raamatukogu, et avardada silmaringi ja pakkuda võimalust veeta kasulikult vaba aega.

2. Virtuaalne raamatukogu. Elektronkataloog ESTER ja erinevad andmebaasid. 4-6 klass

3. Uudisraamat noorele lugejale. 1-9 klass

4. Lugemisprogrammi „Lugemisisu“ teematund 1-4 klass. Lood raamatutest sünnist, illustratsioonidest ja lugemismängud.

5. Vabariiklik teematund “Nukitsakonkursi raamatud“ 1-6 klass. Linnaraamatukogu laste ja noorteosakonnas(Kompanii3/5) ootavad hindajaid 100 laste- ja noorteraamatut.  

Tunni pikkus on 45-60 minutit.

Raamatukogu palub toimumise asjus eelnevalt kokku leppida telefonil 7 361 390 või e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.