Raamatukogutunnid

Uuel aastal ootab Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakond lapsi ja nende õpetajaid külla põnevatele raamatutele. Tutvuse jätkamiseks pakume välja valiku teemasid.

1. Külaskäik oma linna avalikku raamatukokku. Noore lugeja õigused ja kohustused. Lapsed saavad vormistada ennast lugejaks. Kaasas peab olema õpilaspilet. Meenutame, et toiming on lapsele tasuta. /Seoses Tartu nimetamisega kultuuripelinnaks on päevakorras kõigi linna esimese klassi õpilaste registreerimine lugejateks, et anda õpilastele võimalus kasutada suurema koguga raamatukogu selleks, et avardada silmaringi ja pakkuda võimalust veeta kasulikult vaba aega. 1 – 2 klass

2. Teematund „Raamatu teekond” 1 - 4 klass

3. Teematund „Illustratsioon raamatus” 1 – 4 klass

4. Teematund „Lugemismängud” 1 – 4 klass

5. Teematund „Iseäralik emakeel- meie murded” 4 - 6 klass

6. Teematund „Seikluskirjandus enne ja nüüd” 5 - 7 klass

7. Uudisraamat noorele lugejale 1 – 9 klass

Tunni pikkus on 45–60 minutit ja raamatukogu palub toimumise asjus eelnevalt kokku leppida telefonil 7 361 390 või e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kohtume raamatukogus!