Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda maski või katta nina ja suu. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta (v.a. alla 18-aastased ja erivajadusega inimesed).

Prima Vista Pargiraamatukogus kesklinna pargis, mis on avatud 24. septembril kl 10.00-18.00, viivist ei küsita. Samal ajal viivisevabadus ka kõigis harukogudes

Raamatukogu direktorina alustas tööd Kristina Pai

16. augustil asus ametisse raamatukogu juhi konkursil valituks osutunud Kristina Pai, kes on seni töötanud Tartu ülikooli raamatukogu asedirektori ehk kogude direktorina ning Eesti raamatukoguvõrgu konsortsiumi ELNET tegevdirektorina.

Värske asutuse juht on raamatukogunduses töötanud üle 30 aasta. Valdkonna tundmine ja kogemustepagas on heaks eelduseks raamatukogu ees seisvate muudatuste läbiviimisel, mille lõppeesmärk on lugejasõbralik kaasaegne ja atraktiivne raamatukogu uutes ruumides südalinna kultuurikeskuses.

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee