Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

9. - 11. juunini saavad viivist maksmata tagastada kauaks kätte ununenud raamatuid jt väljaandeid kõik lugejad.

Raamatukogusuve juhatab sisse viivisevabadus

Koolivaheaja ja suvepuhkuse eel on sobiv aeg tagastada koju seisma jäänud väljaanded ja varuda uut lugemisvara. 9. – 11. juunini saab linnaraamatukogus viivist maksmata tagastada kauaks kätte ununenud raamatuid jt väljaandeid. Kasutage seda võimalust, kui teil on tekkinud võlgnevus!

Suvine lühendatud lahtiolekuaeg kestab raamatukogus 21. juunist – 22. augustini. Keskkogu ja meie neli harukogu on avatud E – R 10.00 – 18.00, L ja P suletud. 

Lubja tn laenutuspunkt töötab suvise graafiku alusel alates 28. juunist ning on avatud T ja N 14.00 – 18.00.

Suvel tuleb raamatukogu mitmel puhul nelja seina vahelt välja. 

Juulis ootame annelinlasi aega veetma Annelinna harukogu välilugemissaali, mis asub raamatukogu ees paiknevas aias ja on avatud argipäeviti 5. – 30. juulini. Välilugemissaalist leiab värske perioodika, suvemaleva noored korraldavad mänge, võistlusi ja muudki põnevat. 

Sellelgi suvel leiab linnaraamatukogu Autovabaduse puiesteelt. Iga argipäeva hommikul ootab tartlasi puiesteel värske perioodika. Teisipäeviti ja neljapäeviti enne lõunat kutsume huvilisi erinevatesse töötubadesse, nagu 3D pliiatsitega joonistamine, paberist meisterdamine, õmblemine jms. Raamatukoguhoidjatel on kaasas ka laua- ja nuputamismänge.

Kirjandushuvilised leiavad juuli lõpus ja augusti algul raamatukogu panustamas Magasini Tänava Suvila tegemistesse luuleõhtute ja kirjanduslike kohtumiste raames. Jälgige täpsemat teavet meie kodulehel www.luts.ee!

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee