Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

9. - 11. juunini saavad viivist maksmata tagastada kauaks kätte ununenud raamatuid jt väljaandeid kõik lugejad.

Linnaraamatukogu lugemismäng 2021

Kutsume lugejaid osalema raamatukogu uues, läbi aasta vältavas lugemise väljakutse mängus. Mängu eesmärk on lugemisrõõmu jagamine – koos erinevaid teemasid avastades võib jõuda raamatuteni, milleni omapäi võib-olla ei jõuaks.

Mängus osaleda võib nii füüsiliselt kui ka virtuaalselt, nii paberil kui digitaalset mängulehte täites. Mängus osalemine on vabatahtlik, mängu ei pea mängima lõpuni või mingis kindlas ettenähtud korras. Mäng vältab terve 2021. aasta ja arvesse tulevad 2021. aastal loetud raamatud. Vanusepiiranguid ei ole, kõik osaleda soovijad on teretulnud kaasa mängima.
Suvel tehakse huvilistega üheskoos vahekokkuvõtteid, loositakse auhindu ja peetakse piknikku. Aastalõpu kogunemisel vahetatakse muljeid kogu aasta lugemiselamuste üle ning tunnustatakse usinamaid. Ühtlasi jagatakse kogemusi mängu läbimise kohta ja tehakse plaane järgmiseks aastaks.
Mängu läbides võib igaüks ise otsustada, kuidas ette antud kriteeriume interpreteerida. Lugemise väljakutse kõige olulisem mängureegel on see, et selles mängus ei ole rangeid reegleid. Igaüks on teretulnud läbima mängu enda seatud sihi järgi. Samuti ei pane keegi pahaks, kui mängu käigus esialgu seatud kavatsused muutuvad. Põhiline on lugemisest rõõmu tunda!
Mängulehe saab alla laadida raamatukogu kodulehelt www.luts.ee sündmuste rubriigist, paberil täitmiseks võib lehe küsida raamatukogu teenindussaalidest. Enda loetu kohta võiks teha märkmeid ja neid ka teiste mängijatega jagada.
Kes soovivad end nö mängima registreerida, et saaksime infot jagada ühistest ettevõtmistest (suvine piknik, vahekokkuvõtted, edasised plaanid), neil palume saata e-kiri aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendav teave: Mai Põldaas, tel 7361397
ja mänguleht: https://www.luts.ee/index.php/ueritused/lugemismaeng-2021

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee