Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Algab Täiskasvanud õppija nädal (TÕN)

7. -16. oktoobrini toimuva nädala raames pakub linnaraamatukogu erinevaid koolitusi - tantsimise ja lõbusa õmblemise õpitoast arvuti- ja nutiseadme individuaalõppeni.

Kõige rohkem on kavas arvutikoolitusi: nii tutvustatakse näiteks Eesti e-teenuseid, mis on kõigile kodanikele kättesaadavad, tutvustatakse lähemalt linnaraamatukogu andmebaasi Tartu ilukirjanduses ja mobiiliäppi Tartu Fic. Individuaalkoolitustel õpetatakse nutiseadme ja e-suhtluskanalite kasutamist.
Kavast leiab ka hoopis teistlaadseid koolitusi. Hingamisjuhendaja ja terapeut Reet Karro jagab huvilistele tervise ja elujõulisuse nõkse ning pakub tuge paigalseisus ja /või stressis inimestele, keda kohutab algav sügis.
TÕN-i koolitused toimuvad keskkogus, ning Tammelinna ja Karlova-Ropka harukogus. Raamatukogu koolituste kava leiate raamatukogu kodulehelt: https://www.luts.ee/index.php/ueritused/uritused-alam/icalrepeat.detail/2020/10/07/3129/-/taeiskasvanud-oppija-naedal-linnaraamatukogus


Kontakt: Luule Ahu 7461 036

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee