Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Seoses remonditöödega on Raeplatsi lugemistuba ajutiselt suletud.

Lugemistoa 7 päeva raamatuid laenutada ja maakondade ajalehti saab lugeda raamatukogu peamaja I korrusel ajakirjade saalis. Vabandame ebamugavuste pärast!

Aprill,
2019
Aprill 2019
Mai
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
1 Monday, 01 April 2019 2 Tuesday, 02 April 2019 3 Wednesday, 03 April 2019 4 Thursday, 04 April 2019 5 Friday, 05 April 2019 6 Saturday, 06 April 2019 7 Sunday, 07 April 2019
8 Monday, 08 April 2019 9 Tuesday, 09 April 2019 10 Wednesday, 10 April 2019 11 Thursday, 11 April 2019 12 Friday, 12 April 2019 13 Saturday, 13 April 2019 14 Sunday, 14 April 2019
15 Monday, 15 April 2019 16 Tuesday, 16 April 2019 17 Wednesday, 17 April 2019 18 Thursday, 18 April 2019 19 Friday, 19 April 2019 20 Saturday, 20 April 2019 21 Sunday, 21 April 2019
22 Monday, 22 April 2019 23 Tuesday, 23 April 2019 24 Wednesday, 24 April 2019 25 Thursday, 25 April 2019 26 Friday, 26 April 2019 27 Saturday, 27 April 2019 28 Sunday, 28 April 2019
29 Monday, 29 April 2019 30 Tuesday, 30 April 2019 1 2 3 4 5

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee