Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Kingi raamatukogule raamat ja raamatule kodu!

4. juunil on keskkogu ja harukogud töötajate koolituspäeva tõttu suletud. Palume ebamugavuste pärast vabandust.

Juuli,
2018
Juuli 2018
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 01 July 2018
2 Monday, 02 July 2018 3 Tuesday, 03 July 2018 4 Wednesday, 04 July 2018 5 Thursday, 05 July 2018 6 Friday, 06 July 2018 7 Saturday, 07 July 2018 8 Sunday, 08 July 2018
9 Monday, 09 July 2018 10 Tuesday, 10 July 2018 11 Wednesday, 11 July 2018 12 Thursday, 12 July 2018 13 Friday, 13 July 2018 14 Saturday, 14 July 2018 15 Sunday, 15 July 2018
16 Monday, 16 July 2018 17 Tuesday, 17 July 2018 18 Wednesday, 18 July 2018 19 Thursday, 19 July 2018 20 Friday, 20 July 2018 21 Saturday, 21 July 2018 22 Sunday, 22 July 2018
23 Monday, 23 July 2018 24 Tuesday, 24 July 2018 25 Wednesday, 25 July 2018 26 Thursday, 26 July 2018 27 Friday, 27 July 2018 28 Saturday, 28 July 2018 29 Sunday, 29 July 2018
30 Monday, 30 July 2018 31 Tuesday, 31 July 2018 1 2 3 4 5

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee