Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.
Negatiivne testitulemus tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Sarja "Vestlused köögis" loovkirjutamise töötuba ja kohtumine ajakirjanik Andrei Titoviga
Laupäev, 23. Oktoober 2021, 12:00 - 16:00
Loetud kordi : 69
Kontakt 736 1390

Kell 12.00

Sarjas „Vestlused köögis“  loovkirjutamise töötuba

Juhendaja Julia Barsukova

Kell 14.00

Sarjas „Vestlused köögis“  on külas ajakirjanik Andrei Titov

Otseülekanne Tallinna vene muuseumis toimuvalt kohtumiselt koos võimalusega esitada küsimusi.

Juttu tuleb eestivene meediaväljast, selle kujundamise faktoritest ja tarbimises.  Kas seda on vaja eestikeelest meediaruumist eristada? Kas ajakirjanduses peaks olema rahvuslike ja sotsiaalseid tabuteemasid? Mis ja kuidas saab mõjutada arvamusliidri arvamust?

Andrei Titov on raadio ja televisiooni saatejuht, Raadio 4 ja ETV+ ajakirjanik, endine ajalehe „MK-Эстония“ peatoimetaja. Tuntud isik, arvamusliider, moderaator, kes oskab suunata oponentide vaidlust ja positiivselt häälestada publikut.

Töökeeleks on vene keel, kuid vajadusel saame eesti keelde tõlkimisel abiks olla. NB! Osalemiseks vajalik Covid tõend.

Asukoht Tartu Linnaraamatukogu, laste- ja noorteosakond

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee