Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.
Negatiivne testitulemus tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

ATSi tantsimise õpitund
Kolmapäev, 6. Oktoober 2021, 18:00 - 20:00
Loetud kordi : 33
Kontakt Lisainfo ja eelregistreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 7361384.

Soovime koguda sel õhtul kokku Tartus ja Tartu ümbruses tegutsevad, kunagi tegutsenud või tegutseda tahtvad ATSi (American tribal style belly dance ehk tribal ehk hõimu-kõhutants) tantsijad ja tantsida üheskoos Afrit Temple loo "Ya Ein Moulayetin (Dayanisma Edit)" järgi. Osalejatel palutakse tulla oma esinemiskostüümides, kui tahetakse kohapeal riideid vahetada, siis palutakse kohal olla selle võrra varem, saal on lahti 17st. Õpitund on ühtlasi osa ülemaailmsest ühistantsimisest "ATS Flash Mob World Wide 2021". Lisainfo ja eelregistreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 7361384. 


Täiskasvanud õppija nädal
Tartu Linnaraamatukogus  5.-15. oktoober 2021

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda maski või katta nina ja suu. Koolitusel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta. Palume koolitusele tulla vaid täiesti tervena ja haigussümptomiteta

Asukoht Tartu linnaraamatukogu IV korruse saal

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee