Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogude aasta mõistatamismäng "Avasta Eesti raamatukogusid!" 1. maist - 1. oktoobrini. Osalemiseks küsi raamatukoguhoidjalt templipass ja mõistatus. 

Loe edasi...

2. juunil on linnaraamatukogu keskkogu ja harukogud koolituspäeva tõttu suletud.

Prima Vista: Pargiraamatukogu Ühistants “Vihurimäe”
Neljapäev, 23. September 2021, 16:30 - 20:00
Loetud kordi : 101
Kontakt 7361374

Kutsume osalema kõiki tantsuhuvilisi!
Kate Bushi debüüt “Wuthering Heights” sai tõuke Emily Brontë romaanist “Vihurimäe”. (Vaata Youtube`ist) Laul kogus kiiresti populaarsust ja videos olnud tantsusammud muutusid ikooniliseks. 2013. aastal toimus Brightonis Kate Bushi ja “Vihurimäe” auks esimene suurem ühistantsimine, aasta-aastalt on tantsijaid ja kohti juurde tulnud, tavapäraselt tantsitakse seda juuli teisel laupäeval, aga mõnel pool mõnel põhjusel ka mõnel muul päeval. Laulust on tegelikult kaks ametlikku video-versiooni, valge kleidiga ja punase kleidiga. Prima Vista ühistantsimise aluseks oleme valinud punase kleidiga versiooni.
Kõik, kes armastavad tantsu ja liikumist, on oodatud kaasa tantsima või kaasa elama! Pange selga midagi punast ja tundke ühistantsimise rõõmu ning lugege enne või pärast raamat ka läbi!

Üritus kuulub kirjandusfestivali Prima Vista kavasse.

Turvaliseks osalemiseks siseruumides toimuvatel üritustel palume esitada Covid-19 vastu vaktsineerimist, haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust kinnitav tõend. Festivali käepaela saamiseks küsime lisaks ka isikut tõendavat dokumenti. Nakkusohutuse tõestamine on inimese enda kohustus, festival kiirtestimise võimalust ei paku.

Asukoht Tartu Kesklinna park (Poe ja Küüni tänava nurgal)

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee