Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogude aasta mõistatamismäng "Avasta Eesti raamatukogusid!" 1. maist - 1. oktoobrini. Osalemiseks küsi raamatukoguhoidjalt templipass ja mõistatus. 

Loe edasi...

2. juunil on linnaraamatukogu keskkogu ja harukogud koolituspäeva tõttu suletud.

Prima Vista: Kirjanduslik-ajalooline  jalutuskäik Supilinnas
Teisipäev, 21. September 2021, 13:30 - 15:30
Loetud kordi : 124
Kontakt 7361374

Kirjanduslikke tekste loeb Ülo Treikelder linnaraamatukogust, tõsilugusid räägib Ants Siim linnamuuseumist.
Supilinn on alati olnud pisut tabamatu ja salapärane. Aiad ja majad, veidi räämas. Tänavad, millest mõned viivad eikuhugi ja mõnedel ei olegi lõppu. Ikka veel veidi boheemlane, ikka veel veidi hipster. Aga näe, ääre pealt pressib buržuaa juba sisse, vältimatu kalamajastumine on terendamas. Aga veel on.  Praegu veel on alles seda ehedat ja ÕIGET Supilinna, kus siseõuedel nagisevad kahekordsed puukuurid, kus roidavad kassid ja tegutseb Salaselts. 

Kogunemine Herne poe ees Supilinnas.
Üritus kuulub kirjandusfestivali Prima Vista kavasse.

Turvaliseks osalemiseks siseruumides toimuvatel üritustel palume esitada Covid-19 vastu vaktsineerimist, haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust kinnitav tõend. Festivali käepaela saamiseks küsime lisaks ka isikut tõendavat dokumenti. Nakkusohutuse tõestamine on inimese enda kohustus, festival kiirtestimise võimalust ei paku.

Asukoht Kogunemine Herne poe ees Supilinnas

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee