Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Tartu Linnaraamatukogu näitused

Fotonäitus „Tsiklinaised“
Algus Neljapäev, 1. Veebruar 2018 -  17:00
Lõpp Laupäev, 3. Märts 2018 - 16:00
Loetud kordi : 613
Kontakt Info tel 730 8473

Näitus on pilguheit naismootorratturite maailma. Dark Diamonds MC klubi liikmed soovivad näidata tsiklinaisi tavaliste Eesti inimestena ja öelda lahti stereotüüpidest. Fotodel on esindatud erinevate valdkondade tegijad, keda ühendab kirg mootorrataste vastu.

Eksponeeritud on „Eesti tsiklinaised 2018” kalendri fotod. Kalendri müügist laekuv tulu läheb Eesti motospordi toetamiseks. Kalendrit saab veel osta Harley Davidsoni Tallinna esindustest, Streetmotost, Rude Ratsist, Pärnu Aleksandri pubist ja Tartus Motohoovist. Kalendri tellimine ja lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., FB Dark Diamonds MC.

 

 

Asukoht Karlova-Ropka raamatukogus (Tehase 16)

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee