Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Tartu Linnaraamatukogu näitused

Valeriy Sakovi õlimaalide näitus „Kassid ja hiired“
Algus Teisipäev, 19. Detsember 2017 -  12:00
Lõpp Kolmapäev, 17. Jaanuar 2018 - 20:00
Loetud kordi : 372
Kontakt Tel. 736 1374

Kuueteistkümnest õlimaalist koosnev seeria on valminud 2016. ja 2017. aastal Tallinnas. Julge värvivalikuga dekoratiivsetel allegoorilisel maalidel  on kujutatud personifitseeritud kasse ja hiiri.  Maalidel on kujutatud kassi nii sportlase, poeedi, muusiku, dirigendi kui ka kapteni rollis. Samuti kuulub seeriasse maale, mis on pealkirjastatud abstraktsemalt:  „Sõprus“, „Puhkepäev“, „Pidu“, „Džass“ või „Juust“. Kunstnik Valeriy Sakov (1947) elab ja töötab nii Eestis kui ka Venemaal.

 

Asukoht Muusikaosakonna galerii, II korruse ilukirjanduse saal
Kontakt kunstnikuga:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee