Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogude aasta mõistatamismäng "Avasta Eesti raamatukogusid!" 1. maist - 1. oktoobrini. Osalemiseks küsi raamatukoguhoidjalt templipass ja mõistatus. 

Loe edasi...

2. juunil on linnaraamatukogu keskkogu ja harukogud koolituspäeva tõttu suletud.

Tartu Linnaraamatukogu üritused

Jaanuar,
2022
Jaanuar 2022
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
27 28 29 30 31 1 Saturday, 01 January 2022 2 Sunday, 02 January 2022
3 Monday, 03 January 2022 4 Tuesday, 04 January 2022 5 Wednesday, 05 January 2022 6 Thursday, 06 January 2022 7 Friday, 07 January 2022 8 Saturday, 08 January 2022 9 Sunday, 09 January 2022
10 Monday, 10 January 2022 11 Tuesday, 11 January 2022 12 Wednesday, 12 January 2022 13 Thursday, 13 January 2022 14 Friday, 14 January 2022 15 Saturday, 15 January 2022 16 Sunday, 16 January 2022
17 Monday, 17 January 2022 18 Tuesday, 18 January 2022 19 Wednesday, 19 January 2022 20 Thursday, 20 January 2022 21 Friday, 21 January 2022 22 Saturday, 22 January 2022 23 Sunday, 23 January 2022
24 Monday, 24 January 2022 25 Tuesday, 25 January 2022 26 Wednesday, 26 January 2022 27 Thursday, 27 January 2022 28 Friday, 28 January 2022 29 Saturday, 29 January 2022 30 Sunday, 30 January 2022
31 Monday, 31 January 2022 1 2 3 4 5 6

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee