Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

1. detsembril on raamatukogu koolituspäeva tõttu suletud. Raamatud saab jätta tagastuskasti.

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.

Negatiivne testitulemus  tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Tartu Linnaraamatukogu üritused

Oktoober,
2021
Oktoober 2021
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
27 28 29 30 1 Friday, 01 October 2021 2 Saturday, 02 October 2021 3 Sunday, 03 October 2021
4 Monday, 04 October 2021 5 Tuesday, 05 October 2021 6 Wednesday, 06 October 2021 7 Thursday, 07 October 2021 8 Friday, 08 October 2021 9 Saturday, 09 October 2021 10 Sunday, 10 October 2021
11 Monday, 11 October 2021 12 Tuesday, 12 October 2021 13 Wednesday, 13 October 2021 14 Thursday, 14 October 2021 15 Friday, 15 October 2021 16 Saturday, 16 October 2021 17 Sunday, 17 October 2021
18 Monday, 18 October 2021 19 Tuesday, 19 October 2021 20 Wednesday, 20 October 2021 21 Thursday, 21 October 2021 22 Friday, 22 October 2021 23 Saturday, 23 October 2021 24 Sunday, 24 October 2021
25 Monday, 25 October 2021 26 Tuesday, 26 October 2021 27 Wednesday, 27 October 2021 28 Thursday, 28 October 2021 29 Friday, 29 October 2021 30 Saturday, 30 October 2021 31 Sunday, 31 October 2021

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee