Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.

Negatiivne testitulemus  tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Tartu Linnaraamatukogu üritused

Juuli,
2021
Juuli 2021
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
28 29 30 1 Thursday, 01 July 2021 2 Friday, 02 July 2021 3 Saturday, 03 July 2021 4 Sunday, 04 July 2021
5 Monday, 05 July 2021 6 Tuesday, 06 July 2021 7 Wednesday, 07 July 2021 8 Thursday, 08 July 2021 9 Friday, 09 July 2021 10 Saturday, 10 July 2021 11 Sunday, 11 July 2021
12 Monday, 12 July 2021 13 Tuesday, 13 July 2021 14 Wednesday, 14 July 2021 15 Thursday, 15 July 2021 16 Friday, 16 July 2021 17 Saturday, 17 July 2021 18 Sunday, 18 July 2021
19 Monday, 19 July 2021 20 Tuesday, 20 July 2021 21 Wednesday, 21 July 2021 22 Thursday, 22 July 2021 23 Friday, 23 July 2021 24 Saturday, 24 July 2021 25 Sunday, 25 July 2021
26 Monday, 26 July 2021 27 Tuesday, 27 July 2021 28 Wednesday, 28 July 2021 29 Thursday, 29 July 2021 30 Friday, 30 July 2021 31 Saturday, 31 July 2021 1

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee