Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Käivitasime pilootprojekti teavikute tellimiseks Omniva pakiautomaatidesse. Tellimine toimub e-kataloogi ESTER kaudu. Teenus on tasuline ning tellida on võimalik 6 erinevasse Tartu linnas asuvasse pakiautomaati. Täpsem juhend asub alammenüüs Teenused 

Tartu Linnaraamatukogu üritused

Veebruar,
2020
Veebruar 2020
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
27 28 29 30 31 1 Saturday, 01 February 2020 2 Sunday, 02 February 2020
3 Monday, 03 February 2020 4 Tuesday, 04 February 2020 5 Wednesday, 05 February 2020 6 Thursday, 06 February 2020 7 Friday, 07 February 2020 8 Saturday, 08 February 2020 9 Sunday, 09 February 2020
10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020 16 Sunday, 16 February 2020
17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020 23 Sunday, 23 February 2020
24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020 1

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee