Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Tartu Linnaraamatukogu üritused

Juuli,
2019
Juuli 2019
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
1 Monday, 01 July 2019 2 Tuesday, 02 July 2019 3 Wednesday, 03 July 2019 4 Thursday, 04 July 2019 5 Friday, 05 July 2019 6 Saturday, 06 July 2019 7 Sunday, 07 July 2019
8 Monday, 08 July 2019 9 Tuesday, 09 July 2019 10 Wednesday, 10 July 2019 11 Thursday, 11 July 2019 12 Friday, 12 July 2019 13 Saturday, 13 July 2019 14 Sunday, 14 July 2019
15 Monday, 15 July 2019 16 Tuesday, 16 July 2019 17 Wednesday, 17 July 2019 18 Thursday, 18 July 2019 19 Friday, 19 July 2019 20 Saturday, 20 July 2019 21 Sunday, 21 July 2019
22 Monday, 22 July 2019 23 Tuesday, 23 July 2019 24 Wednesday, 24 July 2019 25 Thursday, 25 July 2019 26 Friday, 26 July 2019 27 Saturday, 27 July 2019 28 Sunday, 28 July 2019
29 Monday, 29 July 2019 30 Tuesday, 30 July 2019 31 Wednesday, 31 July 2019 1 2 3 4

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee