Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogu on pühade ajal, 22. - 24. juunini suletud.
Alates 25. juunist kuni 19. augustini kehtivad SUVISED LÜHENDATUD LAHTIOLEKUAJAD. Keskkogu ja harukogud linnas on avatud E-R 10.00.-18.00. L, P suletud. Lubja laenutuspunkt on avatud T, N 14.00.-18.00 ning Ilmatsalu harukogu E, K, R 11-17, T 9 -17 ja N 11-18.

AJUTISED SULGEMISED. Karlova-Ropka harukogu 22. juunist - 20. augustini remondi tõttu suletud. Ilmatsalu raamatukogu 25.-28. juunini trepi remondi tõttu suletud. 

Tartu Linnaraamatukogu üritused

September,
2018
September 2018
Esm Tei Kol Nel Ree Lau Püh
27 28 29 30 31 1 Saturday, 01 September 2018 2 Sunday, 02 September 2018
3 Monday, 03 September 2018 4 Tuesday, 04 September 2018 5 Wednesday, 05 September 2018 6 Thursday, 06 September 2018 7 Friday, 07 September 2018 8 Saturday, 08 September 2018 9 Sunday, 09 September 2018
10 Monday, 10 September 2018 11 Tuesday, 11 September 2018 12 Wednesday, 12 September 2018 13 Thursday, 13 September 2018 14 Friday, 14 September 2018 15 Saturday, 15 September 2018 16 Sunday, 16 September 2018
17 Monday, 17 September 2018 18 Tuesday, 18 September 2018 19 Wednesday, 19 September 2018 20 Thursday, 20 September 2018 21 Friday, 21 September 2018 22 Saturday, 22 September 2018 23 Sunday, 23 September 2018
24 Monday, 24 September 2018 25 Tuesday, 25 September 2018 26 Wednesday, 26 September 2018 27 Thursday, 27 September 2018 28 Friday, 28 September 2018 29 Saturday, 29 September 2018 30 Sunday, 30 September 2018

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee