Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Seoses 1. korruse remondiga saab alates 4. juunist värsket perioodikat lugeda 2. korruse erialakirjanduse saalis.
Vanema perioodika tellimine on piiratud. Infopunkti tellitud raamatud saab kätte erialakirjanduse saali esimesest letist.
Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Raamatukogude aasta mõistatamismäng "Avasta Eesti raamatukogusid!" 1. maist - 1. oktoobrini. Osalemiseks küsi raamatukoguhoidjalt templipass ja mõistatus. Loe rohkem

Tartu Linnaraamatukogu üritused

Tammelinna suvelugemine
Reede, 9. September 2022, 09:00 - 20:00
Loetud kordi : 51
Kontakt 7461035

Tammelinna raamatukogu pakub 1.-9. klassi õpilastele võimalust osaleda suvelugemise programmis. Osaleda võib nii üksikult kui ka kogu klassiga.

Suvelugemise programmis on 15 erinevat teemat, millest tuleb lugemiseks välja valida vähemalt kolm. Teemale vastava raamatu võib õpilane kas ise valida või pöörduda abi saamiseks Tammelinna raamatukogu töötaja poole, kes aitab sobivat raamatut leida. Valiku lihtsustamiseks oleme koostanud teemade kaupa soovituslikud nimekirjad.

Sellelgi suvel on osalejatel võimalus kujundada raamatukogu seinale kas omanimeline või klassi nimeline tammepuuoks, mis kasvab iga loetud raamatuga lehe võrra pikemaks. Lugemislehti on võimalik täita nii paberil kui ka veebis. Paberil lugemislehti saab ise välja printida või küsida raamatukogust.

"PRINDI TÖÖLEHT"
"TÄIDA VEEBIS"
"Soovituslik raamatunimekiri"

Peale täitmist saab need tuua Tammelinna raamatukokku hiljemalt 9. septembriks. Tammelehti võib tuua raamatukokku kas eraldi või koos täidetud lugemislehega.

Kõik osalejad on oodatud septembris Tammelinna päevade raames toimuvale pidulikule sündmusele. Vahvamatest lugemiselamustest koostame ka kokkuvõtte, mida saab lugeda kas meie kodulehelt või raamatukogus kohapeal.

Asukoht Tammelinna raamatukogu (Suur kaar 56)

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee