Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.
Negatiivne testitulemus tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Tartu Linnaraamatukogu üritused

Raamatuesitlus ja vestlus:  Marianne Mikko „Naise koht“
Kolmapäev, 19. Jaanuar 2022, 17:30 - 19:30
Loetud kordi : 87
Kontakt Tel 736 1374

Autoriga ajab esitlusel juttu Gea Kangilaski. Võimalus osta raamat.

Ajakirjanik ja poliitik Marianne Mikko on oma poliitikukarjääri algusest saadik pidanud tähtsaks seista naiste õiguste eest. Ta on kirjutanud ridamisi artikleid naiste õigustest ja ühena esimestest tõstatas ta Eesti ühiskonnas soolise palgalõhe teema. Tema kirjutiste keskmes on olnud nii lähisuhte vägivald, soostereotüübid kui ka naiste vähene esindatus poliitikas. Raamatusse „Naise koht“ on ta koondanud oma kogemused, teadmised ja vaate naise kohast ning rollist Eesti ühiskonnas.

Marianne Mikko sulest on varem ilmunud mitu raamatut, eelmised „Koridorides libedal jääl“ ning „Kroon kuningriigis“ ilmusid 2020. aastal.

Esitlust sab jälgida veebiülekandena siit: https://bit.ly/3frjXwK

Asukoht Tartu Linnaraamatukogu, saal

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee