Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.
Negatiivne testitulemus tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Pakiautomaaditeenus

Tartu Linnaraamatukogu lugejad saavad kasutada raamatute pakiautomaati tellimise teenust.

1. Teenus on lugejale tasuline ja maksumus sõltub Omniva pakiautomaadi hinnakirjast, sest lugeja tasub summa paki kättesaamisel. Arvestuslik hind on alates 3,84 eurost.

2. Teenuse kasutaja peab olema Tartu Linnaraamatukogu lugeja. Lugejaks registreerida saab https://login.ester.ee/cas/login?locale=et&service=https://www.ester.ee/patroninfo~S1*est/

Tellida saab Tartu linna järgmistesse Omniva pakiautomaatidesse :

· Tartu Anne Selver

· Tartu Kvartali Keskus

· Tartu Rebase Rimi

· Tartu Veeriku Selver

· Tartu Lõunakeskus

· Tartu Vahi Selver

3. Tellida saab e-kataloogis ESTER https://www.ester.ee Tartu Linnaraamatukogu ainult Keskkogus KOHAL olevaid eksemplare. Tellimiseks peab lugeja e-kataloogi sisse logima. Korraga saab tellida kuni 5 eksemplari.

4. Juhul, kui lugeja pakki välja ei võta, lisatakse saatekulu tema lugejakonto võlgnevuste hulka.

5. Laenatud raamatuid saab tagastada Tartu Linnaraamatukogu raamatutagastuskastidesse.

6. Lugejal on kohustus täita Tartu Linnaraamatukogu kasutuseeskirja https://www.luts.ee/index.php/meist/kasutuseeskiri

7. Lisainfo tel. 736 1396, 736 1378, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee