Registreeru lugejaks vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Kui ID-kaardi sertifikaadid on uuendamata, saab Minu ESTERisse sisse logida sisestades kasutajatunnuseks isikukoodi. Kui salasõna on  ununenud, saab uuenduse tellida oma e-mailile.

Printimine, koopiad, skaneerimine

Pilveprint

Pilveprint on avalik prinditeenus, mis võimaldab sul panna töö printima oma arvutist ja saada see kätte Linnaraamatukogu lugemistoast, mis asub Raekoja plats 11 ja on avatud E-R 9-20 ja L 10-16. Printimiseks on vaja luua prindikonto, seda saad teha siin - Overalli pilveprint. Samuti leiate sealt veebilehelt täpsemad printimise juhised. Printimise hinnad on mustvalge trüki puhul: A4 ühepoolne - 5 senti, A3 ühepoolne - 10 senti, A4 kahepoolne - 10 senti, A3 kahepoolne - 20 senti; värvilise trüki puhul: A4 ühepoolne - 32 senti, A3 ühepoolne - 64 senti, A4 kahepoolne - 64 senti, A3 kahepoolne - 1 euro 28 senti. Printimistöö kättesaamiseks võtke palun kaasa ID-kaart. 
Info: https://pilveprint.overall.ee/

 

Koopiate tegemine ja printimine

Koopiaid tehakse peamaja I korrusel riidehoius ja laste- ja noorteosakonnas, II korruse internetiklassis ja III korrusel tehnikakirjanduse osakonnas raamatukogu lahtiolekuaegadel. Printida ja koopiaid teha on võimalik ka kõigis raamatukogu harukogudes. Suvel on võimalikud korralduse muutused. Koopiate tegemine on tasuline. 
Printida saab peamaja II korruse internetiklassis, I korrusel laste- ja noorteosakonnas ja kõigis harukogudes.
Tutvu hinnakirjaga Tasulised teenused.

 

Skaneerimine

Skaneerimisteenust pakutakse peamaja III korrusel tehnikakirjanduse osakonnas. Skaneeritakse kuni A4 formaadis pilte ja teksti. Raamatukogu ei paku teenusena fototöötlust ja tuvastatud tekstis vigade parandust.

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee