Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Printimine, koopiad, skaneerimine

KOOPIATE TEGEMINE JA PRINTIMINE

Koopiaid tehakse peamaja (Kompanii 3/5) I korrusel riidehoius ja laste- ja noorteosakonnas, II korruse internetiklassis ja III korrusel tehnikakirjanduse osakonnas raamatukogu lahtiolekuaegadel. Printida ja koopiaid teha on võimalik ka kõigis raamatukogu harukogudes. Suvel on võimalikud korralduse muutused. Koopiate tegemine on tasuline. 

Printida saab peamaja II korruse internetiklassis, I korrusel laste- ja noorteosakonnas ja kõigis harukogudes.
Värvilist printi saab teha peamaja I korrusel laste- ja noorteosakonnas, Annelinna, Ilmatsalu, Karlova-Ropka, Tammelinna harukogudes ja Raekoja platsi lugemistoas (viimases on kasutusel pilveprindi teenus). 

Mustvalge koopia/väljatrükk - ühepoolne A4 suuruses leht 0,05 eurot, A3 0,10 eurot. Värviline koopia/väljatrükk - ühepoolne A4 suuruses leht 0,50 eurot, A3 1,00 eurot. 

Tutvu täieliku hinnakirjaga Tasulised teenused

PILVEPRINT

Pilveprint on avalik prinditeenus, mis võimaldab sul panna töö printima oma arvutist ja saada see kätte Linnaraamatukogu lugemistoast, mis asub Raekoja plats 11 ja on avatud E-R 9-20 ja L 10-16. Printimiseks on vaja luua prindikonto, seda saad teha siin - Print In City pilveprint. Samuti leiate sealt veebilehelt täpsemad printimise juhised. Printimise hinnad on mustvalge trüki puhul: A4 ühepoolne - 5 senti, A3 ühepoolne - 10 senti, A4 kahepoolne - 10 senti, A3 kahepoolne - 20 senti; värvilise trüki puhul: A4 ühepoolne - 32 senti, A3 ühepoolne - 64 senti, A4 kahepoolne - 64 senti, A3 kahepoolne - 1 euro 28 senti. Skaneerimine (e-mailile) - 3 senti.  Printimistöö kättesaamiseks võtke palun kaasa ID-kaart. 
Info: https://ee.printincity.com/

 

SKANEERIMINE / FILMI SKANEERIMINE

 Skaneerimisteenust pakutakse peamaja III korrusel tehnikakirjanduse osakonnas. Skaneeritakse kuni A3 formaadis pilte ja teksti. Raamatukogu ei paku teenusena fototöötlust ja tuvastatud tekstis vigade parandust. Skaneerimise hind (skaneerimine, salvestamine, e-postiga saatmine): 1 leht - 0,30 eurot.

Lugejad saavad peamaja tehnikakirjanduse osakonna Makerlabis ise skaneerida 35mm filmi (negatiiv, slaid) skanneriga Reflecta RPS 10M ja keskformaat filmi skanneriga Epson Perfection V750 Pro. Mõlemad skannerid töötavad koos professionaalse skaneerimistarkvaraga Silverfast AI Studio.

Broneerimine ja info: tel 7361392

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee