Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Alates 25. oktoobrist tuleb valitsuse korralduse kohaselt raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda enam suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus ei laiene  alla 12-aastastele lastele. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta (v.a. alla 18-aastased), negatiivne testitulemus enam sissepääsu ei taga. Maskikandmine on rangelt soovituslik alates 12. eluaastast ka üritusel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Printimine, koopiad, skaneerimine

KOOPIATE TEGEMINE JA PRINTIMINE

koopiamasinKoopiaid tehakse peamaja (Kompanii 3/5) laste- ja noorteosakonnas, II korruse internetiklassis ja III korrusel tehnikakirjanduse osakonnas raamatukogu lahtiolekuaegadel. Printida ja koopiaid teha on võimalik ka kõigis raamatukogu harukogudes. Suvel on võimalikud korralduse muutused. Koopiate tegemine on tasuline. 

Printida saab peamaja II korruse internetiklassis, I korrusel laste- ja noorteosakonnas ja kõigis harukogudes.

Mustvalge koopia/väljatrükk - ühepoolne A4 suuruses leht 0,05 eurot, A3 0,10 eurot.
Värviline koopia/väljatrükk - ühepoolne A4 suuruses leht 0,50 eurot, A3 1,00 eurot. 

Tutvu täieliku hinnakirjaga Tasulised teenused


PILVEPRINT

printincity logoPilveprindi printer asub peamaja trepikoja II korrusel lifti vastas. Teenus on avatud raamatukogu lahtiolekuaegadel. Teenust pakub Overall Eesti AS. 
Pilveprint on avalik prinditeenus, mis võimaldab sul panna töö printima oma arvutist ja saada see kätte Linnaraamatukogust. Printimiseks on vaja luua prindikonto, seda saad teha siin - Print In City pilveprint. Samuti leiate sealt veebilehelt täpsemad printimise juhised. Printimise hinnad on mustvalge trüki puhul: A4 ühepoolne - 5 senti, A3 ühepoolne - 10 senti, A4 kahepoolne - 10 senti, A3 kahepoolne - 20 senti; värvilise trüki puhul: A4 ühepoolne - 32 senti, A3 ühepoolne - 64 senti, A4 kahepoolne - 64 senti, A3 kahepoolne - 1 euro 28 senti. Skaneerimine (e-mailile) - 3 senti.  Printimistöö kättesaamiseks võtke palun kaasa ID-kaart. 
Info: https://ee.printincity.com/. Probleemide korral saab abi tel +372 630 0530 (E-R 9-17)

 

SKANEERIMINE / FILMI SKANEERIMINE

35mm filmi skänner Skaneerimisteenust pakutakse peamaja III korrusel tehnikakirjanduse osakonnas. Skaneeritakse kuni A3 formaadis pilte ja teksti. Raamatukogu ei paku teenusena fototöötlust ja tuvastatud tekstis vigade parandust. Skaneerimise hind (skaneerimine, salvestamine, e-postiga saatmine): 1 leht - 0,30 eurot.

Lugejad saavad peamaja tehnikakirjanduse osakonna Makerlabis ise skaneerida 35mm filmi (negatiiv, slaid) skanneriga Reflecta RPS 10M ja keskformaat filmi skanneriga Epson Perfection V750 Pro. Mõlemad skannerid töötavad koos professionaalse skaneerimistarkvaraga Silverfast AI Studio.

Broneerimine ja info: tel 7361392

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee