Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogu on pühade ajal, 22. - 24. juunini suletud.
Alates 25. juunist kuni 19. augustini kehtivad SUVISED LÜHENDATUD LAHTIOLEKUAJAD. Keskkogu ja harukogud linnas on avatud E-R 10.00.-18.00. L, P suletud. Lubja laenutuspunkt on avatud T, N 14.00.-18.00 ning Ilmatsalu harukogu E, K, R 11-17, T 9 -17 ja N 11-18.

AJUTISED SULGEMISED. Karlova-Ropka harukogu 22. juunist - 20. augustini remondi tõttu suletud. Ilmatsalu raamatukogu 25.-28. juunini trepi remondi tõttu suletud. 

RVL

Tellimisvorm raamatukogudele Tellimisvorm lugejatele

RVL puhkab 25.06 kuni 21.08. Ilusat suve :)

Raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) kaudu on võimalik tellida meie raamatukogus puuduvat kirjandust Eesti teistest raamatukogudest, väljaarvatud Tartu raamatukogud.

Teisest raamatukogust tellitud teavikute kasutamise tähtaja (tavaliselt 2-4 nädalat) ja tingimused määrab saatja-raamatukogu, tähtaega pikendada ei saa. Kui saatja-raamatukogu lubab raamatut kasutada ainult lugemissaalis, siis me seda koju ei laenuta.

Tellitud teavikust teatame telefoni või e-posti teel. Koopiate tellimise ja saadetise tagastamise postikulud tasub lugeja.

Mida ei saa RVLi teenuse kaudu mujalt tellida:
- teatmeteoseid, ainueksemplare, ajalehti
- elektroonilisi teavikuid.

Tellimuse esitamine:

Tellimisel palume kontrollida teaviku leidumust e-kataloogis ESTER. Kui vajalikku teavikut ei leidu meie kogudes, pöörduge vastavasse RVLi teenust pakkuvasse osakonda.

RVLi teenust vahendavad:
eriala- ja ilukirjandus: tehnikakirjanduse osakond (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
muusikakirjandus: muusikaosakond (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Tellimiseks tuleb edastada järgnevad andmed:
1) raamatu autor
2) raamatu/ajakirja pealkiri
3) ilmumiskoht
4) ilmumisaasta
5) köide
6) number
7) lehekülg
8) artikli autor
9) artikli pealkiri
10) ISBN/ISSN
11) Lisainfo
12) püsilink kirjele ESTERis
ja telliva raamatukogu andmed:
13) raamatukogu nimi
14) raamatukogu aadress
15) kontaktisik
16) telefon
17) e-posti aadress

Tellimuse vormistamiseks, kättesaamiseks või tagastamiseks pöörduge palun vastava osakonna konsultandi poole.

Teised raamatukogud (väljaarvatud Tartu raamatukogud) võivad meie raamatukogust RVLi kaudu tellida raamatuid, ajakirju, noote ja artiklite koopiaid. Enam kui 25 koopia tellimisel toimub tasumine vastavalt kehtivale tasuliste teenuste hinnakirjale.

Mida ei saa RVLi teenuse kaudu meilt tellida:
RVLi kaudu ei saa reeglina tellida meie raamatukogust teatmeteoseid, geograafilisi kaarte, video- ja helikassette, DVDsid, CD-ROMe, CDsid (v.a raamatu lisana lugeja soovil), kohalkasutuseks kinnistatud trükiseid.

RVLi kaudu teavikute tellimise, laenutamise ja saatmise korra sätestab Raamatukogudevahelise laenutuse juhend (RT Lisa 1999, 41, 552).

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee