Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Väliseesti ja vanema raamatu saal on avatud E-R  9 – 17. Õhtuti ja laupäeviti palume küsimustega pöörduda erialakirjanduse osakonna tehnikasaali töötaja poole.

Raamatukogude aasta mõistatamismäng "Avasta Eesti raamatukogusid!" 1. maist - 1. oktoobrini. Osalemiseks küsi raamatukoguhoidjalt templipass ja mõistatus. Loe rohkem

Raamat kadunud


Mida teha, kui laenutatud raamat on kadunud?
Võtke ühendust raamatukoguga (pöörduge osakonda, kust raamat laenatud oli või saatke e-mail aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Võite osta kadunud raamatu asemele sama raamatu (poest või antikvariaadist) või asendada selle mõne muu raamatukogule vajaliku raamatuga (eelnevalt asendus raamatukoguhoidjaga kooskõlastada). 

Kui see ei õnnestu, tuleb tasuda teaviku hind kolmekordse raamatukogukataloogi hinna alusel, aga mitte vähem kui 20 eurot täiskasvanute ja 10 eurot laste väljaande eest.
Ajalehtede puhul on hüvitamise hind täiskasvanule üksiku ajalehenumbri eest 5 eurot ja lastele üksiku ajalehenumbri eest 3 eurot. 

Eriti nõutava ja väärtusliku väljaande kaotamise või hävimise puhul on raamatukogul õigus määrata kuni kümnekordne asendushind.

Kaotatud või rikutud väljaande asendamisel tuleb tasuda töötlustasu 5 eurot. 

  

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee