Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2011 Linnaraamatukogus kõneldakse liikumisest Occupy Wall Street

30.11.2011

1. detsembril kell 18.00 on Tartu Linnaraamatukogu saalis külas kultuuriuurija ja publitsist Tarmo Jüristo, kes kõneleb teemal “New York ja #OccupyWallStreet”.

Nädal aega Wall Streeti hõivanud Tarmo Jüristo räägib liikumisest #OWS, Ameerika ja kogu läänemaailma demokraatia tulevikust, kaasaegsest kodanikuühiskonnast ning oma vahetust kogemusest.Occupy Wall Street on kodanikuliikumine, mis rahuliku protesti ja uute otsustusmehhanismide loomisega juhib tähelepanu olulistele puudustele kaasaegse demokraatia toimimisel.Vt. Tarmo Jüristo blogisissekandeid #OWS-ist: http://memokraat.ee/

Lähem teave sündmuse kohta: tel 736 1374

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee