Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2011 Ansambli Puhkus kontsert “Sügisõhtud” linnaraamatukogus

12.10.2011

19. oktoobril kell 18.30 algab Tartu linnaraamatukogu saalis kontsert “Sügisõhtud” ansambli Puhkus originaalloomingust. Kontsert toimub festivali Tartu sügispäevad 2011 raames.

Puhkus on Tartus tegutsev bänd, mis esitab omaloomingulist muusikat kahele häälele, väikekandlele ja kitarrile. Ansambel kasutab akustilist formaati, kuid on saanud mõjutusi ka popist, rokist, new wave’ist ja indie'st. Bändi kõlapilt on suhteliselt mõtlik - Puhkuse kontsertidel on võimalik saada puhkust tänapäeva muusikas levinud mürafaktorist.

Ansambli asutajaliikmeks on lugude autor Riho Kall, kes on ühtlasi ka bändi kitarrist ja basshääl. Praeguses koosseisus tegutseb ansambel alates 2010. aasta juulist, kui ansambliga liitus lauljatar Laura Paju. Temaga koostöös on valminud mitu uut lugu ja vanad lood on saanud uue, teraapilise mõjuga kõla. Alates 2011. aasta kevadest on Puhkuse lugudesse ilusaid meloodiaid väikekandlel lisanud Eva Väljaots.

Lisainfot: Riho Kall, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
http://www.last.fm/music/Puhkus
http://www.myspace.com/soovitused

Ansambel tänab Villem Jahu, Kristiina Rosina't, Tartu Lastekunstikooli, Musaklubi, Tartu Linnaraamatukogu ja Tudengipäevi ja on huvitatud ka koostööst nii muusika vallas kui teistes loomevaldkondades!

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee