Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2011 Lemmikloomaring alustab tegevust

16.02.2011

 

Linnaraamatukogus alustab tegevust lemmikloomaring

19. veebruaril kell 11.30 alustab linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonnas tegevust lemmikloomaring. Esimese kohtumisel kõneldakse putukatest. Külas on Bianka Kihho, samuti mõned kilgid, raagritsikad, Madakaskari prussakas ja jahuussid.

Lemmikloomaring hakkab koos käima iga kuu eelviimasel laupäeval Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonnas (Kompanii 3/5, I korrus).

Meie kodustele lemmikutele lähenetakse lemmikloomaringis erinevate nurkade alt - natuke teaduslikult, natuke kirjanduslikult, veidi kasvatuslikult ja kindlasti ka visuaalselt. Iga kord on vaatluse all erinev grupp või liik lemmikuid.

Loomulikult on iga kord külas ka vaatluse all oleva loomagrupi/liigi liikmeid ja mõni inimkonna esindaja, kes oskab nende kohta midagi eriti tarka öelda. Oodatud ka osaliste endi lemmikud, arvestades tuleb muidugi sellega, et kasse oodatakse kasside päeval ja rotte rottide päeval.

Tulemas mitmeid põnevaid konkursse ja uurimistöid!

Täiendav info: Ewa Roots tel 7361 399 ja e-post. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 või Ädu Neemre tel. 7361 389

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee