Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2011 Plaadiesitluskontsert "Meenuta veel" linnaraamatukogus

14.02.20011

 

17. veebruaril kell 18.00 esitleb kauaaegne vanemuislane Kaljo Johannson Tartu Linnaraamatukogu saalis laulja ja pianisti Annika Tõnuri mälestuseks väljaantud plaate “Meenuta veel…” ning “Kõik roosid ma kingiksin sulle”

Varalahkunud laulja, pianisti ja muusikapedagoogi Annika Tõnuri elutöö oli küll lühike, kuid mitmekülgne ja särav. Lavaline sarm, väljapeetus ja stiilitunnetus aitasid tal luua meeldejäävate ooperirollide kõrval unustamatuid klassikalise opereti primadonna rolle. “Vanemuise” teatrilaval sündis tema unistuste roll: Violetta “Traviatas”. Mitmekülgse artistina osales Annika Tõnuri ka muusikalides, draamalavastustes, revüüprogrammides, samas tegutses ka kammer- ja oratooriumilauljana.

Kontserdil esinevad Kaljo Johannson, Merle Jalakas ja klaveril Ragne Jõgeva.

Sissepääs on tasuta.

Täiendav teave: muusikaosakonna juhataja Meery Salu tel 736 1394

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee