Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2011 Koidu Lauri piltvaibad Tammelinna raamatukogus

03.02.2011

 

8.veebruarist kuni 2.märtsini on Tammelinna raamatukogus võimalik nautida tartlase Koidu Lauri poolt loodud värvikate piltvaipade näitust "Villast võlutet" 

Näituse põhiosa koosneb kümmekonnast suurest värvilisest seinavaibast, mis on loodud villaloorist ja villaheidest, kasutades märgviltimist ja kuivnõeltehnikat. Teemalt väga erinevate vaipade ilmestamiseks on lisatud pärleid, litreid, paberit ja muud. 

Piltidesse on vilditud lennukaid mõtteid, soove ja unistusi ning allhoovustena peidetud ka veidi vihjeid, vigurit ja mõistujuttu.

Väiksema osa ekspositsioonist moodustavad uudses tehnikas loodud monokroomsemad vaibad, kus käsitsivalmistatud vildi lõikamisel on saadud põnevaid tulemusi. 

Villas on väge ja lumma, mis vaipadesse püütuna loovad maalilise ja kordumatu koosluse, pakkudes vaatajale rõõmu ja iluelamust ning ärgitades mõtteid.

Villamaalide näitust on eelnevalt eksponeeritud Tartu Kontserdimajas, TÜ Kliinikumi Lastekliinikus ja Viljandi Pärimusmuusika Aidas.

Töid on võimalik osta ja tellida. 

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee