Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2011 Merle Sild avab maalinäituse ja kohtub oma esikromaani lugejatega

26.01.2011

 

31. jaanuaril kell 17 on Tartu Linnaraamatukogu kohvikus (Kompanii 3/5, I korrus) külas Merle Sild, raamatu “Soovituskirjad” autor. Kohvikus toimuva vestlusõhtuga märgitakse ühtlasi Merle Silla ja Ave Mcphaili maalinäituse “Päikeses ja varjus” avamist raamatukogus.

Vestlusõhtul kõneleb Merle Sild oma 2010. aastal ilmunud romaani “Soovituskirjad. Kõigile, kes jäävad ükskord vanaks” saamisloost, töötuks jäänud naise valikuvõimalusest välismaale töölemineku ja Eestisse jäävate probleemide vahel ning eesti naiste elust ja toimetulekust Inglismaal.

Kirjastuse Mytho välja antud romaan “Soovituskirjad” on mõtlemapanev lugemine kõigile, kes on läinud välismaale tööle või kavatsevad seda teha ja kelle pere jääb maha. Raamat pakub mõtlemisainet ka neile, kes on mures oma haigete vanemate pärast, lisaks läbib romaani armastuse liin.

Vestlusõhtul avatakse ka Merle Silla ja Ave Mcphail’i maalinäitus “Päikeses ja varjus”, mida saab vaadata raamatukogu II ja III korruse fuajees 4. märtsini. Näitusel on eksponeeritud põhiliselt Inglismaal valminud maastikumaalid.

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee