Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2011 Reklaamime raamatuid treileriga

25.01.2011

 

Tartu Linnaraamatukogu kuulutab välja konkursi

TEE RAAMATUST TREILER!

Reklaamides enda filmitud treileriga ilukirjandusteost, on võimalik võita võttemeeskonnale kino Ekraan või Cinamon kinopiletid!

TINGIMUSED:

- Reklaamklipp peab olema tehtud ilukirjanduslikule raamatule! 

- Treileri võib teha ükskõik millisest raamatust, aga eriti ootab raamatukogu klippe populaarsetele noorteraamatutele: Kersti Kivirüüt “Okultismiklubi”, Margus Karu “Nullpunkt”, Reeli Reinaus “Nõidkapteni needus”, Reeli Reinaus “Must vares”, S. Meyer “Videvik”

- Reklaamklipi pikkus on 30 sekundit - 5 minutit.

- Tööd riputatakse üles Tartu Oskar Lutsu nim. Linnaraamatukogu Facebook’i kodulehele. Selleks riputab filmi autor esmalt oma töö YouTube´i ja saadab lingi aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , lisades juurde oma ees- ja perekonnanime, vanuse ning telefoninumbri ja raamatu nime, millele treiler on tehtud.

- Võitjaks osutub filmilõik, mis saab Tartu Oskar Lutsu nim. Linnaraamatukogu Facebook’i kodulehel kõige rohkem Like/Meeldib klikke. 

- Tartu Oskar Lutsu nim. Linnaraamatukogu võib valminud treilerit eksponeerida oma kodulehel www.luts.ee

- Linke ootame kuni 28. veebruarini! Seejärel pannakse videod Facebook´i üles ja hindamine kestab kuni 28. märtsini.

Konkurssi toetavad kino Cinamon ja Ekraan.

 

Lisainfo: 7361390 (Triinu Univer)

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee