Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2013 Teadlaste Öö ulatub raamatukokku

25.09.2013

 

27. septembril, mil Teaduskeskus AHHAA eestvedamisel tähistatakse üle-euroopalist Teadlaste Ööd, on põhjust läbi astuda ka Tartu Linnaraamatukogust. Õhtul kell 17 algab raamatukogu saalis kohtumisõhtu, mille külaline on Eesti Looduseuurijate Seltsi president astrofüüsik Tõnu Viik ning II korruse näituseruumis on avatud seltsi ajalugu ja tegevust tutvustav näitus.

Teadlaste Öö kohtumisõhtu teema on “Eesti Looduseuurijate Selts ja meie ohtlikud naabrid”. ELUS-i president, astronoom Tõnu Viik annab õhtu esimeses osas ülevaate oktoobris 160-aastaseks saavast Eesti Looduseuurijate Seltsist, mis on vanim pidevalt tegutsev selts Baltikumis. Õhtu teine osa käsitleb meie naabreid, aga mitte geograafilisi, vaid kosmosenaabreid - juttu tuleb sellest, kust nad on pärit, miks nad on meile ohtlikud, kas neid on lähemal ajal külla oodata ja kuidas neist vajadusel jagu saada.

II korruse näituseruumis on 19. oktoobrini avatud näitus “Eesti Looduseuurijate Selts 160”. Näitus tutvustab ELUS-i ajalugu, sektsioone, presidente, andmebaase ja kirjastustegevust ning valmis koostöös ELUS-i raamatukoguga.

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee