Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Uudis - Töötajate tunnustamine ja 2018. aasta kokkuvõtete tegemine

13. veebruaril tegime läinud aastast kokkuvõtteid ja tunnustasime kolleege Jääaja Keskuses Äksil.

Linnaraamatukogu aasta raamatukoguhoidja tiitli pälvis Laste- ja noorteosakonna raamatukoguhoidja Anu Amor-Narits. Anu pälvis tunnustuse suurepärase töö ja loomingulise lähenemise eest erinevatele ettevõtmistele raamatukogutöös.

Aasta osakonnaks valisime Annelinna harukogu – väljapaistva ja professionaalse töö eest lugejate teenindamisel, virtuaalreaalsuse ja uue reaalsuse loomisel ning koduse keskkonna loomise eest oma linnaosa elanikele.

 

Linnaraamatukogu 2018. aasta virtuaalne tegija on Annika Hramov – raamatukogu nähtavaks tegemise eest virtuaalmaailmas ning kodulehe ja arvukate ekraanide oskusliku haldamise eest.

Koostöös laste ja noortega paistis 2018. aastal silma Irina Möldre. Meeskonnatöö auhinna pälvis Seemneraamatukogu naiskond koosseisus: Kairi Savva, Tiina Lutter, Merike Karolin, Piia Tuule ja Tiina Paasik.

Ladusalt toimiva koostöö eest kohaliku kogukonnaga pälvisid tunnustuse kolm erinevat seltskonda:

1. Karlova harukogu töötajaid (Kätlin Lossmann, Tiina Klooster, Marika Maramaa, Sirje Peegel, Eve Eller, Laili Jõgiaas) tunnustati hea töö eest raamatukogu populariseerimisel ja kogukonnaliikumise edendamise eest (ettevõtmised eakatega jt);

2. Kirjanduslike rännakute kontekstis: a) Eestis ainulaadsete teejuhtide “Kirjanduslikud (eksi)rännakud Tartus” ja “Emajõe pääl. Hajakirjanduslikud rännakud Emajõel”  koostamise ning kirjanduslike kohvikuretkede korraldamise eest koostöös Tartu Linnamuuseumiga – Halliki Jürma ja Katrin Raid; b) Populaarseks saanud kirjanduslike kohvikuretkede korraldamise eest koostöös Tartu Linnamuuseumiga – Ülo Treikelder ja Ingrid Saare; c) Eestis ainulaadsete  teejuhtide “Kirjanduslikud (eksi)rännakud Tartus” ja “Emajõe pääl. Hajakirjanduslikud rännakud Emajõel” illustreerimise ja kujundamise eest – Jaan Rõõmus; d) Populaarseks saanud kirjanduslike kohvikuretkede korraldamise eest koostöös Tartu Linnaraamatukoguga – Ants Siimu Linnamuuseumist.

3. Parimaks koerajuhiks valisime Luule Ahu - lugemiskoer Yato perenaisele südamega tehtud töö eest laste lugema õppimise ja lugemishuvi toetamisel.

Raamatukogu sõbraks 2018. aastal valisime Tuumik Stuudio – JutuPeatuse ja Seemneraamatukogu projektidele atraktiivsete disainilahenduste loomise eest.

2018. aasta rahvusvahelise inimese tiitli pälvis Annika Aas.

Sõbraliku, abivalmis ja peale hakkava hoiaku eest tööülesannete täitmisel ja kolleegidega suhtlemisel tõstsime esile kaht kolleegi: Kristiina Selli-Tupitsat ja Tiia Isakut.

Linnaraamatukogu aastate inimeseks valisime Reet Moppeli – usaldusväärne ja tulemuslik, sõbralik ja abivalmis kolleeg tööülesannete täitmisel ja inimestega suhtlemisel.

Tekst ja fotod: Mai Põldaas

 

 

 

 

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee