Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2018 Pillitutvus võib alata raamatukogust

02.03.2018

6. märtsil kell 17.00 avab Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakond laulu ja pillimänguga uue teenuse – pillilaenutuse. Ettevõtmisele, mida algatajad nimetavad lühidalt pillitutvuseks,  lükkavad hoo sisse väikesed interpreedid.

Muusikaosakond on juba aastaid pakkunud võimalust klaveri  kasutamiseks kohapeal, alates eelmise aasta jaanuarist võib mänguoskusi lihvida ka digiklaveril. Edaspidi saab huviline aga raamatukogust koju laenata näiteks kitarri, ukulele või löökpilli. 

Pillitutvus aitab huvilisel üles leida enda jaoks õige instrumendi ja annab võimaluse musitseerimiseks neile, kel pole oma pilli.  Koos instrumentidega saab kaasa noote ja õpikuid!  

Pillitutvusele on oodatud tulevased superstaarid ja klassikatähed, samuti huvilised ja uudishimulikud, kes pole endas muusikut veel avastanud, aga tahaksid katsetada.

Alates 6. märtsist on  raamatukogu kodulehel www.luts.ee/teenused väljas kogu vajalik info pillide ja nende laenamistingimuste kohta. Alla 18-aastastele  lastele ja noortele laenutatakse pille vanema kirjalikul nõusolekul. Nõusoleku vormi saab raamatukogu kodulehelt või muusikaosakonnast.  Pillitutvust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

 

Täiendav info: muusikaosakonna juhataja Meery Salu tel 736 1394

Jälgi ka: facebook.com/muusikaosakond

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee