Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Uudis - Lasteaedadevaheline robotite orienteerumisvõistlus (06.12.17)

7. detsembril kell 11.00 algab Karlova-Ropka raamatukogus (Tehase 16) piirkonna lasteaedadevaheline  Bee-Bot ehk Mesimumm-robotite orienteerumisvõistlus.

Bee-Bot (Mesimumm) robot on õpetaja abiline ja laste sõber, kes aitab anda ülesandeid ning leida õigeid vastuseid, kasutades õpimatte. Väikestele lastele mõeldud robot liigub lapse poolt antud käskluste järgi. Sisestada saab kuni 40 käsku, mida robot täitma asub.

Seadmete juurde kuuluvad erinevad matid, mis aitavad õppida tähti, kujundeid, matemaatikat, uusi sõnu, jutustada lugu jne.

Mesimummudega tegelemine arendab laste loogilist mõtlemist ning matemaatilisi ja eneseväljendusoskusi, õpetab seadme juhtimist ja programmeerimist, lisaks aitab paremini mõista põhjuse ja tagajärje seost ning õpetab seadme juhtimist ja programmeerimist.

Vaata ka kuidas Bee-Bot välja näeb: http://www.progetiiger.ee/file/26/pr4230-large.jpg,

Info tel 730 8473

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee