Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Uudis - Tartu õpilaste omaloomingu võistlus (14.09.17)

Tartu Linnaraamatukogu kuulutab välja Tartu koolide 4.–12. klasside õpilaste ilukirjandusliku omaloomingu võistluse „Tartu on …“.

Ootame Tartu-teemalisi luuletusi või lühijutte 11. oktoobriks 2017 e-kirjaga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või postiga aadressile Tartu Linnaraamatukogu, Kompanii 3/5, 51004 Tartu. Kirja teemaks märkige „Võistlus“.

Parimad tööd kuulutatakse välja Tartu kooliväljaannete näituse avamisel Tartu Linnaraamatukogu II korruse näituseruumis esmaspäeval, 23. oktoobril kl 16. Kolm parimat luuletust või jutukatkendit avaldatakse andmebaasis „Tartu ilukirjanduses“, vt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lisaks hinnatakse tublimaid mitmesuguste auhindadega.

Võistluse tingimused:

 - tööde esitamise tähtaeg on 11. oktoober 2017,

 - luuletuse või lühijutu teemaks on Tartu kõige laiemas mõttes,

 - lühijutu pikkus on kõige rohkem 2 lehekülge,

 - lisage tööle oma nimi, kool, klass ja e-posti aadress,

 - töid hinnatakse kahes vanuserühmas: 4.–9. klass ja 10.–12. klass.

Lisainfo telefonil 736 1372.

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee